Redakcja


Zainteresowany reklamą? Napisz do Nas!

Serwis Akwarysta.EU poszukuje współpracowników! Jeżeli chciałbyś podjąć z nami współpracę, skontaktuj się mailowo na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i/lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :).

Redakcja:


Mariusz Król "marking" - założyciel i redaktor naczelny portalu Akwarysta.EU. Pasjonat akwarystyki od dziecka oraz autor wielu publikacji i artykułów dotyczących akwarystyki. Wielokrotny zwycięzca konkursów wiedzy akwarystycznej, a także konkursów na najlepszy zbiornik morski. Jego artykuły ukazywały się m.in. w Magazynie Akwarium i Naszym Akwarium. Zawsze uśmiechnięty i chętny do akwarystycznej pomocy.

właściciel /redaktor naczelny

e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Współpracujemy z:


 

Grzegorz Kozioł - pełen optymizmu i dobrej energii. Ostatnio zafascynowany pięknem morskiego świata, choć akwarystyka słodkowodna w dobrym wydaniu również mu odpowiada.

współpraca

 


Andrzej Nowicki - właściciel w hodowli Super Discus www.superdiscus.pl. Autor wielu publikacji i książek na temat dyskowców. Pasjonat akwarystyki, który wraz z żoną pielęgnuje wiele odmian ukochanych ryb.

współpraca

 

 


Podziękowania: 


W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować Wszystkim osobom, które przyczyniły się do utworzenia serwisu Akwarystyk, którego kontynuacją jest obecny serwis Akwarysta.EU. Osoby zostały wymienione poniżej. Wszystkim którzy pomagali na byłym forum, chacie, udzielali się współtworząc serwis treścią, grafiką i wieloma innymi elementami serdecznie dziękujemy i zapraszamy do ponownej współpracy! :)

Oskar Wiśniewski "oskar_wisniewski" "OBmorf", Rafał Bednarzewski "blader", Grzegorz Podolski "podol", Grzegorz Nowiński "novina", Dorota Giejgałło, Adam Olewiński "olej", Tomasz Czernik, Paweł Kąkol "rosea", Jacek Kędra "smicior", Zuzanna Mazurek "amisu", Tomasz Kmieć "war3", Bartłomiej Maliszewski "Bartus_M", Łukasz Dondalski "Lukasz_Dondalski", Damian Kaczkowski "Damian_Kaczkowski", Marcin Łuczak, Izabela "iz", Grzegorz Kowalczyk "Grzehuz", Jacek Lubieniecki "albe", Jakub Emmerling "ampa", Michał Purchalak "DzieciarOP", Marcin Kamiński "MaKami", Łukasz Mostowski "Lujski", Grzesiek Cieśla "grzesiek^", Katarzyna Nowak "KasiK", Mateusz Bugaj "DrCzacha", Witold Sosnowski - za ciekawe i cenne porady dotyczące automatyki w akwarium. 

                   

© Akwarysta.EU 2014 - 2024

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości, lub części zamieszczonych materiałów zabronione!