Różne


Zainteresowany reklamą? Napisz do Nas!

To już potwierdzone u organizatora! W dniach 21-22 maja 2016 roku odbędą się po raz drugi Warszawskie Dni Akwarystyki! Z radością informujemy o objęciu wydarzenia patronatem medialnym.

W tym roku Rafał Maciaszek również stanął na wysokości zadania i postanowił podjąć się wraz z Wydziałem Nauk o Zwierzętach SGGW organizacji Warszawskich Dni Akwarystyki. Atrakcji zapewne nie zabraknie, a do odwiedzin zapraszamy nie tylko mieszkańców stolicy, ale wszystkich miłośników akwarystyki.

Warszawskie Dni Akwarystyki to największe wydarzenie akwarystyczne w Warszawie, które każdego roku w trakcie Dni SGGW odbywa się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Z okazji 200-lecia SGGW, w ramach nadchodzącej edycji wydarzenia, które odbędzie się 21 i 22 maja 2016, przewidziano wiele atrakcji. Wśród nich oprócz III Warszawskiej Konferencji Akwarystycznej oraz Wystawy Akwariów przewidziane są także Warsztaty Akwarystyczne oraz konkursy (w tym II edycja Konkursu Wiedzy Akwarystycznej oraz konkurs na najciekawsze akwarium wystawy).

Celem Warszawskich Dni Akwarystyki jest zapoznanie uczestników z problemami biologii i ochrony gatunkowej organizmów wodnych i ich środowiska, a także umożliwienie zdobycia cennych kontaktów, przydatnych w realizacji celów życiowych i naukowych.

Inicjatywa skierowana jest głównie do studentów, młodzieży szkolnej, pracowników naukowych, akwarystów oraz osób zainteresowanych tematyką akwarystyki, inżynierii środowiska, ochrony przyrody i polskich wód.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia będą publikowane na bieżąco na stronie wydarzenia oraz stronie internetowej www.fb.com/Akwawawa.

Termin i godziny otwarcia:

21-22 maja 2016 

Godziny otwarcia zostaną podane wkrótce

Miejsce wydarzenia:

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydział Nauk o Zwierzętach (Budynek 23), ul. Ciszewskiego 8

Kontakt:

Rafał Maciaszek
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 798 763 792

Serdecznie zapraszamy!

© Akwarysta.EU 2014 - 2024

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości, lub części zamieszczonych materiałów zabronione!