Różne
Polish Chinese (Traditional) Czech Danish English French German Greek Hungarian Indonesian Irish Italian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish
Reklama
Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Dowiedz się wszystkiego o imprezach akwarystycznych w 2016 roku! Co się odbędzie? Gdzie? Kiedy?

Daty i/lub organizacje imprez mogą ulegać zmianie, dlatego warto zawsze sprawdzić informację o nich na stronie organizatora.


 

Co? SZKOLENIE TOWARZYSTWA NAUKOWEGO BRANŻY ZOOLOGICZNEJ „ANIMALIAN”
Gdzie? GDYNIA, AKWARIUM GDYŃSKIE, AL. JANA PAWŁA II 1
Kiedy? 15-17 STYCZNIA

W dniach 15-17 stycznia 2016 roku w sali dydaktycznej Akwarium Gdyńskiego MIR – PIB planowane jest szkolenie, które będzie I etapem cyklu szkoleń o tytule przewodnim „Prawidłowe utrzymanie zdrowotności oraz technika hodowli i transport ryb ozdobnych”.

 


 

Co? WYSTAWA DYSKOWCÓW
Gdzie? GLIWICE, PALMIARNIA, UL. FREDRY 6
Kiedy? 12-26 LUTEGO

W dniach od 12.02.2016 do 26.02.2016 w Palmiarni w Gliwicach odbędzie się wystawa dyskowców, której organizatorem jest Andrzej Nowicki z hodowli Super Discus.

 


 

Co? URODZINOWE SPOTKANIE GSA
Gdzie? GLIWICE, PALMIARNIA, UL. FREDRY 6
Kiedy? 13 LUTEGO

W planie spotkania:

- akwarystyczne pogaduchy przy torcie

- mini giełda akwarystyczna pomiędzy akwarystami

- możliwość nieodpłatnego sprawdzenia podstawowych parametrów swojej wody akwariowej (prośba o wcześniejsze info, najlepiej w tym temacie)

- możliwość dołączenia do klubu

 


 

Co? ZOOPARK LUBLIN
Gdzie? LUBLIN, HALE TARGÓW, UL. DWORCOWA 11
Kiedy? 12-13 MARCA

 

Już 12 i 13 marca 2016 hale Targów Lublin zamienią się w największe zoo w regionie!

To już po raz 5-ty odbędzie się Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK.

Ponad 150 wystawców

11 000 m2 ekspozycji

20 000 zwiedzających

Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK już na stałe wpisała się w kalendarz niezwykłych wydarzeń naszego regionu. Dynamicznie rozwijająca się impreza z roku na rok gromadzi coraz większą grupę przyjaciół świata zwierzęcego. W tej grupie znajdują się rodziny z dziećmi, hodowcy zwierząt, właściciele sklepów i hurtowni zoologicznych oraz gabinetów weterynaryjnych.

 


 

Co? KONKURS HODOWCÓW GUPIKA
Gdzie? BIELSKO-BIAŁA, PTAT, UL. CIESZYŃSKA 163
Kiedy? 21-23 KWIETNIA

W dniach 21-23.04.2016 Podbeskidzkie Towarzystwo Akwarystyczno-Terrarystyczne organizuje konkurs hodowców gupików (kategoria pary) w Bielsku-Białej.

 


  

Co? SZKOLENIE TOWARZYSTWA NAUKOWEGO BRANŻY ZOOLOGICZNEJ „ANIMALIAN”
Gdzie? ŻABIENIEC K. PIASECZNA, SALA DYDAKTYCZNA INSTYTUTU RYBACTWA ŚRÓDLĄDOWEGO
Kiedy? 23-24 KWIETNIA

W dniach 23-24 kwietnia 2016 roku w sali dydaktycznej Instytutu Rybactwa Śródlądowego w Żabieńcu k. Piaseczna planowane jest szkolenie, które będzie II etapem cyklu szkoleń o tytule przewodnim „Żywienie i podstawy diagnostyki chorób ryb”.

 


  

Co? WARSZAWSKIE DNI AKWARYSTYKI
Gdzie? WARSZAWA, SGGW BUDYNEK 23, UL. CISZEWSKIEGO 8
Kiedy? 21-22 MAJA

W dniach 21-22 maja 2016 roku po raz kolejny będziemy mogli wziąć udział w Warszawskich Dniach Akwarystyki.

 


 

Co? ŚLĄSKI WEEKEND AKWARYSTYCZNY
Gdzie? KATOWICE, UL. CEGLANA 67
Kiedy? 11-12 CZERWCA

To już 8-my raz Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów będzie organizatorem Śląskiego Weekendu Akwarystycznego w Katowicach. Wystawa będzie obfitowała w wiele ciekawych atrakcji.

 


  

Co? SZKOLENIE TOWARZYSTWA NAUKOWEGO BRANŻY ZOOLOGICZNEJ „ANIMALIAN”
Gdzie? KATOWICE, CEGLANA 67
Kiedy? 11-12 CZERWCA

W dniach 11-12 czerwca 2016 roku w ramach Śląskiego Weekendu Akwarystycznego planowane jest szkolenie, które będzie III etapem cyklu szkoleń o tytule przewodnim „Nowoczesne metody hodowli ryb ozdobnych”.

 


 

Co? KONKURS GUPIKA SZCZECIN
Gdzie? SZCZECIN, KLUB AKWARYSTÓW MOLINEZJA, UL. WŁADYSŁAWA JAGIEŁLY 7
Kiedy? 04-06 SIERPNIA

Klub Akwarystów MOLINEZJA jest stowarzyszeniem, które w dniach od 4 do 6 sierpnia 2016 organizuje Konkurs Hodowców Gupika w kategorii trójek.

 


 

Co? KONKURS GUPIKA PŁOCK
Gdzie? PŁOCK, ZOO, UL. NORBERTAŃSKA 2
Kiedy? 01-04 WRZEŚNIA

Klub Poecilia Reticulata organizuje konkurs hodowców gupików w kategorii pary, który odbędzie się w dniach od 1 do 4 września 2016.

 


 

Co? TARGI ZOO-BOTANICA 2016
Gdzie? WROCŁAW, HALA STULECIA, UL. WYSTAWOWA 1
Kiedy? 24-25 WRZEŚNIA

 

Zoo-Botanica w ciągu 14 lat na stałe wpisała się w kalendarz branżowy i stała się  wiodącą imprezą na rynku zoologiczno-botanicznym w Polsce. Dynamicznie rozwijające się targi i wystawa z unikalną koncepcją stały się miejscem spotkań i wymiany doświadczeń specjalistów, prezentacji nowości oraz bezpośredniego kontaktu z Klientem.

 


 

Co? VIII DNI AKWARYSTYKI DROZDROWO
Gdzie? DROZDOWO, MUZEUM PRZYRODY, UL. GŁÓWNA 38
Kiedy? 08-09 PAŹDZIERNIKA

To już po raz 8-my w Muzeum Przyrody w Drozdowie odbędą się Dni Akwarystyki.

 


 

Co? TARGI AQUA&ZOO POZNAŃ
Gdzie? POZNAŃ, TARGI POZNAŃ, UL. GŁOGOWSKA 14
Kiedy? 22-23 PAŹDZIERNIKA

Dwudniowe wydarzenie skierowane do miłośników wszystkich zwierząt towarzyszących to prawdziwy raj dla pasjonatów akwarystyki i terrarystyki, a także osób kochających psy, koty, świnki morskie, chomiki i inne zwierzęta domowe. To również miejsce spotkań hobbystów – zarówno doświadczonych i znanych hodowców, jak i tych początkujących pasjonatów pragnących wymienić się doświadczeniem lub poszukujących wiedzy i fachowej porady na temat odżywiania czy pielęgnacji domowych pupili.

 


 

Co? SZKOLENIE TOWARZYSTWA NAUKOWEGO BRANŻY ZOOLOGICZNEJ „ANIMALIAN”
Gdzie? GDYNIA, AKWARIUM GDYŃSKIE, AL. JANA PAWŁA II 1
Kiedy? LISTOPAD

W listopadzie 2016 roku w sali dydaktycznej Akwarium Gdyńskiego MIR – PIB planowane jest szkolenie, które będzie IV etapem cyklu szkoleń o tytule przewodnim „Nowoczesne metody hodowli ryb laboratoryjnych”. 


 Kolejne wydarzenia będą dopisywane do listy w miarę otrzymania przez nas informacji o nich.

Autor artykułu
Mariusz Król "marking" - założyciel i redaktor naczelny portalu Akwarysta.EU. Pasjonat akwarystyki od dziecka oraz autor wielu publikacji i artykułów dotyczących akwarystyki. Wielokrotny zwycięzca konkursów wiedzy akwarystycznej, a także konkursów na najlepszy zbiornik morski.

© Akwarysta.EU 2014 - 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości, lub części zamieszczonych materiałów zabronione!