Różne
Polish Chinese (Traditional) Czech Danish English French German Greek Hungarian Indonesian Irish Italian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish
Reklama
Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Przypominamy o zbliżających się wrocławskich targach Zoo Botanica 2015. Gościem specjalnym zaproszonym przez wydawnictwo Pet Publications, które jest wydawcą Magazynu Akwarium będzie Chris Lukhaup.

Oprócz tego wydawnictwo przygotowało sympozjum z udziałem innych znanych akwarystów w naszym kraju, takich jak Paweł Szewczak, czy Marcin Wnuk.

Poniżej przedstawiamy Plan Sympozjum, które odbędzie się 13.09.2015 w trakcie targów.

10:15 - Rozpoczęcie Sympozjum

10:30 - BUCEFALANDRY - ROŚLINY NIEZWYKŁE temat poruszy: Paweł Szewczak, AtollZoo

11:15 - POKAZ ZAKŁADANIA DUŻEGO AKWARIUM W STYLU NATURALNYM temat opracował: Marcin Wnuk, peHa:68

12:30 - KREWETKI W ŚRODOWISKU NATURALNYM temat przedstawi gość specjalny wydawnictwa: Chris Lukhaup

14:00 - NAGRODY IM. DARKA FIRLEJA - wręczanie statuetek przez Magazyn Akwarium

14:30 - POKAZ ZAKŁADANIA NANOAKWARIUM W STYLU NATURALNYM temat zaprezentuje Marcin Wnuk, peHa:68

15:45 - Zakończenie


Chris Lukhaup - jest specjalistą od bezkręgowców i skorupiaków na całym świecie. Podczas swoich wypraw odkrył wiele gatunków i odmian zwierząt na całym świecie. Niewątpliwy fanatyk akwarystyki i autorytet w swojej dziedzinie.

Fot. Chris Lukhaup


Fot. Chris Lukhaup


Fot. Chris Lukhaup


Fot. Chris Lukhaup


Fot. Chris Lukhaup


Fot. Chris Lukhaup


Fot. Chris Lukhaup


Fot. Chris Lukhaup


Fot. Chris Lukhaup


Paweł Szewczak - jest właścicielem firmy AtollZoo, której nazwę zna chyba każdy. Jako jeden z pierwszych w naszym kraju zaczął hodowlę skorupiaków, jakimi są krewetki słodkowodne. Jego imię i nazwisko jest znane prawie każdemu polskiemu akwaryście. Dodatkową pasją jest sztuka Bonsai.


Marcin Wnuk - aquascaping to jego pasja. Jest mistrzem w swojej dziedzinie i chyba jednym z najbardziej znanych aquascaperów w naszym kraju. W Warszawie możemy go spotkać w prowadzonym przez niego studiu akwarystyki naturalnej peHa:68, które powinien odwiedzić każdy zapalony akwarysta. Oprócz tego Marcin specjalizuje się w zakładaniu zbiorników w stylu japońskim, a także zajmuje się szkoleniami dotyczącymi zakładania akwariów.


Autor artykułu
Mariusz Król "marking" - założyciel i redaktor naczelny portalu Akwarysta.EU. Pasjonat akwarystyki od dziecka oraz autor wielu publikacji i artykułów dotyczących akwarystyki. Wielokrotny zwycięzca konkursów wiedzy akwarystycznej, a także konkursów na najlepszy zbiornik morski.

© Akwarysta.EU 2014 - 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości, lub części zamieszczonych materiałów zabronione!