Różne
Polish Chinese (Traditional) Czech Danish English French German Greek Hungarian Indonesian Irish Italian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish
Reklama
Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Jako serwis Akwarysta.EU wysłaliśmy wczoraj informację do firmy Frugo w sprawie kapsla i napisu znajdującego się pod nim, że pusta butelka po frugo może sprawdzić się jako akwarium dla neonków. Hasło to było zwycięskim hasłem w jednym z konkursów organizowanych przez firmę.

Otrzymaliśmy informację, że firma nie miała na celu propagowania zachowania trzymania zwierząt w butelce po napoju, a w dodatku kapsle nie są już produkowane. Bardzo cieszymy się z tak szybkiej reakcji firmy i dziękujemy za odpowiedź. Mamy również pozwolenie na jej przekazanie i publikację na naszym serwisie, więc przekazujemy do Waszej dyspozycji! :)

Autor artykułu
Mariusz Król "marking" - założyciel i redaktor naczelny portalu Akwarysta.EU. Pasjonat akwarystyki od dziecka oraz autor wielu publikacji i artykułów dotyczących akwarystyki. Wielokrotny zwycięzca konkursów wiedzy akwarystycznej, a także konkursów na najlepszy zbiornik morski.

© Akwarysta.EU 2014 - 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości, lub części zamieszczonych materiałów zabronione!