Różne
Polish Chinese (Traditional) Czech Danish English French German Greek Hungarian Indonesian Irish Italian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish
Reklama
Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

CoralDesign.pl to firma stworzona z fascynacji do koralowców i zwierząt morskich.  W ofercie znajdziemy plakaty, ramy, ale przede wszystkim obrazy na płótnie, które urozmaicą każde wnętrze. Pełen asortyment można obejrzeć na www.coraldesign.pl.


materiały producenta


materiały producenta

Co najważniejsze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Autor obrazów jako bazę zastosował płótno malarskie Canvas, które w widoczny sposób prezentuje efekt głębi. Dzięki temu mamy wrażenie, ze obraz jest malowany tradycyjnymi farbami olejnymi, ponieważ uwidaczniane są pojedyncze ruchy pędzla. Przyglądając się bliżej możemy zauważyć, że na obrazie znajdują się drobne detale, które podnoszą walory estetyczne. Oczywiście załączone grafiki nie są w stanie odwzorować idealnie głębi obrazów, ani samego nadruku, wyglądającego jak pociągnięcia pędzla, ale robią one niesamowite wrażenie. Co ciekawe również w dotyku można wyczuć nie tylko strukturę płótna, ale również delikatnie nałożony tusz.

fot. Mariusz Król

Używane do produkcji obrazów tusze nie tylko zapewniają idealne odwzorowanie kolorów, ale również są odporne na działanie promieni słonecznych.

Rama obrazu wykonana jest z krosna sosnowego, a płótno zostało ręcznie naciągnięte. Dodatkowo do obrazów dodawany jest zestaw haczyków umożliwiających ich zamocowanie na ścianie.

fot. Mariusz Król

Warto również nadmienić, że tego rodzaju płótno umożliwia uzyskanie wysokich rozdzielczości bez widocznej utraty najdrobniejszych detali.

fot. Mariusz Król

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wielu pasjonatów akwarystyki autor poszedł krok dalej. Oprócz wzorów, które można wybrać na stronie, można także zlecić projekt spersonalizowany. O co w tym chodzi? Otóż można wysłać do Coral Design np. wykonane przez siebie zdjęcie ulubionej ryby albo koralowca, by w rezultacie uzyskać prawdziwe arcydzieło.

materiały producenta

Każdy wzór dostępny jest w kilku rozmiarach, dzięki czemu można dokładnie rozplanować miejsce. Dodatkowo sam czas oczekiwania jest bardzo krótki i wynosi około 5 dni roboczych.

materiały producenta

Zaproś CoralDesign do swojego świata, pozwól się zainspirować.


materiały producenta

Autor artykułu
Mariusz Król "marking" - założyciel i redaktor naczelny portalu Akwarysta.EU. Pasjonat akwarystyki od dziecka oraz autor wielu publikacji i artykułów dotyczących akwarystyki. Wielokrotny zwycięzca konkursów wiedzy akwarystycznej, a także konkursów na najlepszy zbiornik morski.

© Akwarysta.EU 2014 - 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości, lub części zamieszczonych materiałów zabronione!