Różne
Polish Chinese (Traditional) Czech Danish English French German Greek Hungarian Indonesian Irish Italian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish
Reklama
Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Wawarium to forum akwarystyczne zrzeszające hobbystów z Warszawy i nie tylko. Powstało ono z inicjatywy grupy akwarystycznych zapaleńców.

Fora internetowe coraz częściej giną w otchłani internetu, co dzieje się głównie za sprawą grup na portalach społecznościowych. Prawie każdy ma przecież obecnie gdzieś konto i to tam szuka informacji. Niegdyś to właśnie fora cieszyły się ogromną popularnością.

Warto zwrócić uwagę, że pomimo trendów niektóre z for internetowych istnieją, niektóre powstały niedawno, a niektóre rozwijają się nadal dość prężnie.

Do takich "niektórych" for bez wątpienia należy warszawskie forum akwarystyczne Wawarium znajdujące się pod adresem www.wawarium.pl.

Jak na każdym forum za porządek odpowiadają administratorzy i moderatorzy. Użytkownicy starają się, aby forum wciąż żyło. Podobnie jak nasze hobby ma trochę przyciągać i uzależniać od siebie. To wszystko dzięki możliwości spotkania się ze znajomymi, bez wychodzenia z domu.

Niewątpliwym plusem jest zespół administracyjny, który cały czas jest otwarty na wszelkiego rodzaju pomysły i inicjatywy. Wawarium jest niekomercyjne i stawia na swoją niezależność, dzięki czemu nie ma ograniczeń, ani konkretnych zobowiązań.

Użytkownicy zgodnie twierdzą, że forum należy do każdego z nich, ponieważ tworzone jest wspólnymi siłami, a każda osoba jest ważna i potrzebna.

Wystarczy się zarejestrować, aby zostać członkiem tej naprawdę zgranej społeczności i korzystać z dodatkowych opcji niedostępnych dla niezarejestrowanych jak np. czat i możliwość rozmowy na żywo.

Ogromnym plusem są wspólne spotkania i wyjazdy oraz udziały w krajowych wystawach, dzięki czemu forum dodatkowo się promuje i popularyzuje hobby jakim jest akwarystyka.

Autor artykułu
Mariusz Król "marking" - założyciel i redaktor naczelny portalu Akwarysta.EU. Pasjonat akwarystyki od dziecka oraz autor wielu publikacji i artykułów dotyczących akwarystyki. Wielokrotny zwycięzca konkursów wiedzy akwarystycznej, a także konkursów na najlepszy zbiornik morski.

© Akwarysta.EU 2014 - 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości, lub części zamieszczonych materiałów zabronione!