Różne
Polish Chinese (Traditional) Czech Danish English French German Greek Hungarian Indonesian Irish Italian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish
Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

W dniach 19-20 maja 2018 roku odbyły się Warszawskie Dni Akwarystyki! Tuż po rozdaniu wszystkich nagród, ich organizator Rafał Maciaszek został nagrodzony olbrzymimi brawami przez obecnych na auli. Miał niestety smutną wiadomość dla wszystkich uczestników, tylko pytanie czy na pewno była ona smutna?

Warszawskie Dni Akwarystyki odbywały się niezmiennie w maju od 5 lat. Miejscem spotkań wielu akwarystów z całej Polski był Wydział Nauk o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, przy ulicy Ciszewskiego w Warszawie. W tym roku wydarzenie przerosło najśmielsze oczekiwania zarówno organizatorów, jak i wystawców.

Po oficjalnym zakończeniu tegorocznej edycji Rafał Maciaszek został nagrodzony brawami, których wręcz nie było końca. Nic więc dziwnego w tym, że nie krył on wzruszenia, zwłaszcza że miał do przekazania jeszcze jedną bardzo ważną informację. Nie będzie kolejnych edycji Warszawskich Dni Akwarystyki.


Fot. Mariusz Król - organizator Rafał Maciaszek

Oczywiście nie obyło się bez głosów z sali, że Rafał się przełamie i że nie jest to prawda. Niestety organizator mimo wzruszenia w tej kwestii pozostał przy swoim. Czy tylko aby na pewno? Oczywiście wiadomo przecież, że w stolicy brakuje tego rodzaju wydarzeń, a Warszawskie Dni Akwarystyki obejmowały swoim zasięgiem całą Polskę, a nawet przekraczały jej granicę.

Rafał miał jeszcze jednego bardzo ważnego asa w rękawie. Na jego ustach pojawił się uśmiech zaraz po tym, gdy ogłosił, że za rok mimo, iż nie będzie już Warszawskich Dni Akwarystyki, to zaprasza na kolejną imprezę.


Fot. Mariusz Król - organizator Rafał Maciaszek

Jak już wyżej wspominaliśmy Warszawskie Dni Akwarystyki, a co również podkreślił Rafał mają zasięg ogólnopolski i przekraczają granicę naszego kraju, więc od teraz będą się one nazywały Polish International Aquarium Show! W przyszłym roku odbędą się one w dniach 18-19 maja 2019.


Znając organizatorów serdecznie zapraszamy już teraz na Polish International Aquarium Show!

Autor artykułu
Mariusz Król "marking" - założyciel i redaktor naczelny portalu Akwarysta.EU. Pasjonat akwarystyki od dziecka oraz autor wielu publikacji i artykułów dotyczących akwarystyki. Wielokrotny zwycięzca konkursów wiedzy akwarystycznej, a także konkursów na najlepszy zbiornik morski.

© Akwarysta.EU 2014 - 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości, lub części zamieszczonych materiałów zabronione!