Różne
Polish Chinese (Traditional) Czech Danish English French German Greek Hungarian Indonesian Irish Italian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish
Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
Kilka dni temu wysłaliśmy oficjalnego maila w sprawie "Magazynu Akwarium", którego ostatni numer to numer łączony sierpień-wrzesień 2016. W mailu zapytaliśmy co dzieje się z pismem i czy przestało ono istnieć.

W ciągu ostatnich godzin na portalu społecznościowym FB sporo się wydarzyło w tym temacie. Na jednej z grup akwarystycznych został założony temat, gdzie również pada w nim nasze tytułowe pytanie.

Niestety z przykrością musimy stwierdzić, że akwarystyka nie jest jedynie hobby, które łączy, ale również potrafi stać się dość sporą kością niezgody.

Jako pierwsi publikujemy oficjalne stanowisko wydawcy Magazynu Akwarium.

W bieżącym roku Magazyn Akwarium zakończył swój cykl wydawniczy na numerze sierpniowo-wrześniowym. Kolejny numer, w powiększonej objętości do 104 stronic, wyjdzie w połowie stycznia. Będzie to wydanie za styczeń-luty 2017, kolejne również będą wychodzić w cyklach dwumiesięcznych. Wszystkie prenumeraty będą kontynuowane zgodnie z wykupionym abonamentem, ale wprowadzimy też formę subskrypcji polegającą na wykupywaniu całego rocznika z przedpłatą za jeden numer. Ponadto będzie możliwość zamówienia prenumerat w wersjach cyfrowych.
Życzę udanych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia :).
Hania Stepnowska, wydawca

Jak widać "Magazyn Akwarium" zostanie wydany w przyszłym roku i z miesięcznika przekształci się w dwumiesięcznik, który będzie posiadał powiększoną ilość stron. Pozostaje nam poczekać i zobaczyć, jak zmieni się pismo z nową odsłoną i nowym rokiem.

Autor artykułu
Mariusz Król "marking" - założyciel i redaktor naczelny portalu Akwarysta.EU. Pasjonat akwarystyki od dziecka oraz autor wielu publikacji i artykułów dotyczących akwarystyki. Wielokrotny zwycięzca konkursów wiedzy akwarystycznej, a także konkursów na najlepszy zbiornik morski.

© Akwarysta.EU 2014 - 2022

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości, lub części zamieszczonych materiałów zabronione!